היכרות עם רואה חשבון איכותי

הזמינו שירות רואה חשבון

 

 

כל בעל עסק מעוניין להכיר אנשי מקצוע מובילים כגון רואה חשבון טוב או עורך דין מפולפל. כבר בתהליך הקמת עסק ניתן להבחין בשוני הגדול בין בעלי המקצוע, חלקם מספקים פתרונות קצרי טווח לבעיות קיצוניות בעסקים, חלקם מביאים תובנות מן העבר וחלקם לא מכירים תשובות כאלו או אחרות ולא יודעים למי לפנות בנושאים אלו. האתר מוקם על מנת לעזור לבעלי עסקים, בעלי חברות ובעלי נכסים להכיר אנשי מקצוע טובים שידאגו להוזיל להם עלויות, להוציא אותם מצרות עסקייות ולעזור להם לעלות אותם לדרך המלך.

חברות רבות משתמשות ברואי חשבון כלליים, בעיקר כחשבים בחברה, הנהלת החשבונות שלהם נעשת בצורה שוטפת על מנת לדווח לרשויות המס על רווחים והוצאות, חלקם מגישים דוחות שנתיים ומאזנים וחלקם משתמשים בשירותי חשבונאות חיצוניים וכלל לא מעסיקים צוות רואי חשבון במשרדי הבית שלהם. בראיית חשבון מהכירות רוב בעלי העסקים יש דרישות של לחץ ועודף עבודה, עסקים עם חשבוניות מרוכזות ומצומצמות לא צריכים להכיר או להחזיק במספר רואי חשבון על מנת לנהל את הנהלת החשבונות השוטפת שלהם לעומת עסקים שמנהלים את החברה שלהם בצורה של מכירות קטנות או לחלופין כמות מכירות גדולה בסכומים מפוזרים, כאלו שיש להם לקוחות רבים אשר ממשיכים לצרוך את שירותי החברה בדרך קבע, חברות כאלו אכן צריכות לקחת בחשבון שיש צורך ממשי להעסקת רואה חשבון פנימי בתוך החברה.

האם הרואה חשבון שלך טוב או לא

שאלת המליון דולר היא האם הרואה חשבון שלך הוא טוב או לא, בדרך כלל ניתן לזהות את הנושא במהרה, ניתן לבדוק זאת לפי מספר נתונים:

הרואה חשבון שלי מתעלם ממני – אם הרואה חשבון שלך לא מספק לך מענה טלפוני מיידי או משאיר את העסק שלך פעמים רבות תלוי באוויר כנראה שמדובר ברואה חשבון שצריך להימנע מהתקשרות שוטפת של החברה שלך איתו.

רואה חשבון שלא בקיא בנושא – ישנם חברות רבות עם צרכים מיוחדים וכאשר הרואה חשבון אינו מבין את משמעות הדברים, לא מצליח להבין את פעילות החברה ומתקשה להבין את החוקים העומדים בפניו כנראה שמדובר ברואה חשבון שלא יתאים לחברה שלך ועדיף להימנע ממנו במהרה.

רואה חשבון שמחפף – אתה תתקל לא מעט ברואי חשבון שלא מבצעים את העבודה בפועל, שאתה ממשיך לקבל מכתבי אזהרה ודוחות כספיים מרשויות המס והרואה חשבון שלך ממשיך להתעלם מהם ורק מרגיע אותך, כנראה שתרצה להימנע מרואה חשבון שכזה.

אם אתה מחפש רואה חשבון איכותי אשר יכול לעזור לך ולנהל את החשבונות בחברה שלך בצורה ראויה אנחנו ממליצים בחום על משרד לראיית חשבון של רונן נאסימוב, מדובר במשרד איכותי וקטן שמתמודד עם חברות ותאגידי ענק באופן קבוע ועושה את עבודתו בצורה נאמנה יחד עם צוות העובדים המפולפ�� שלו. למידע נוסף ניתן לגשת לאתר של הרואה חשבון ולהתרשם מלקוחותיו ועבודתו.